Vyhledávání

Kontakt

Strom života Lesní klub Letohrad

Letohradské soukromé gymnázium
Václavské nám. 1
Letohrad
561 51
www.lsg.cz

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Peteráčová
tel.: 721 166 190

lesniklub@lsg.cz

probíhá setkávání příznivců alternativního, inovativního školství

09.07.2015 21:19


3.6. proběhlo setkání příznivců alternativního, inovativního školství. Setkání bylo zaměřeno na pedagogiku Lesních školek.Setkání bylo se Zdeňkou Kučerovou (Skřítci z borovic- Choceň), Zuzkou Kučerovou (Cesta malého stromu- Libchavi), Slávkou Petrovou (ZŠ Na Rovině- Česká Třebová), Kristýna Odvárková (Projekt ZŠ ERUDIO- Contipro) Setkání bylo moc příjemné a děkujeme všem, kteří jste dorazili.

Dále 24. 6. jsme zavítali do ZŠ Na Rovině, kde jsme dostali jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí, prohlédnout si prostory a vyzkoušet didaktické pomůcky. Skvělý zážitek. Na podzim 2015 budeme s výjezdy pokračovat. Rádi bychom se podívali i do ostatních škol, školek s inovativními prvky a Vy můžete být u toho s námi.

V druhé polovině července 2015 se k nám chystá školka Erudio ze Žamberka. Pedagogové z naší Lesní mateřské školky pro ně připraví pestrý program. Už konečně v prostorách bývalého zahradnictví. Během léta zde bude postaveno tee-pee. Na oplátku bude realizován i výlet  Lesní školky do Erudia. Děkujeme za spolupráci, které si moc ceníme a velmi se na ni těšíme.